INDIVIDUAL – luxusné poťahy z automobilovej kože

Hľadáte kvalitné autopoťahy na mieru do vášho auta? Autopoťahy už dávno neslúžia iba na zakrytie opotrebovaných sedačiek. Čoraz viac majiteľov áut sa orientuje na prestížny, luxusný vzhľad a pohodlie za volantom. To necháva výrobcom autopoťahov priestor na inovácie, ktoré dokážu posúvať kvalitu produktov stále vyššie a vyššie. V spolupráci s našim partnerom MAD SR, s.r.o. ponúkame klientom možnosť vytvoriť si dizajn autopoťahov podľa svojich individuálnych nárokov a predstáv.

Vystúpte z davu vďaka autopoťahom INDIVIDUAL

Dokonalé strihy, prémiové šitie a unikátny vzhľadautopoťahy INDIVIDUAL dodajú vášmu vozidlu nezameniteľný charakter. Spoločnosť MAD SR, s.r.o. vyzdvihla slovo autopoťahy na mieru na novú úroveň, svojím klientom dáva možnosť voľby, zážitok z kreativity a tvorby dizajnu podľa svojich predstáv. Autopoťahy INDIVIDUAL si môžete prísť pozrieť, vyskúšať ale i navrhnúť ku nám do AB spoločnosť Autofólie Bratislava.

Autopoťahy na mieru pre bezpečnejšiu jazdu

Pri výrobe autopoťahov INDIVIDUAL je využívaná tá najmodernejšia technológia pre zachovanie funkčnosti a aktívnej a pasívnej bezpečnosti. Spoločnosť MAD SR, s.r.o. je vývojový partner výrobcov automobilov, preto priamo s výrobcami automobilov, vykonala skúšky v oblasti bezpečnosti a kvality materiálov. Špeciálne šitie riadené presnou počítačovou technológiou zabezpečuje presne riadenú deformáciu v mieste uloženia bočného airbagu. Technológia zabezpečí, že v prípade aktivácie sa airbag neoneskorí. Vďaka unikátnej airbag technológii sa bočný airbag úplne otvorí v priebehu 14 milisekúnd (0,014 sekundy). Praktickým bonusom je možnosť opätovného zošita deformovaného miesta. Autopoťahy INDIVIDUAL spĺňajú najnáročnejšie kritéria kvality.

Exclusive 6x6
Exclusive 6x6

Autopoťahy z automobilovej kože

Kožené sedačky sú určitým symbolom interiéru luxusných áut. Niektorí ľudia kožené sedačky milujú, iní nenávidia a preferujú radšej látkové poťahy. Ktoré poťahy sú lepšie, záleží len na vašich preferenciách. Autopoťahy INDIVIDUAL ponúkajú ideálnu voľbu pre vodičov hľadajúcich luxusné produkty – materiály Alcantara® a Leather Look (automobilová koža) pre absolútne jedinečný interiér vášho vozidla. Pre milovníkov kožených sedadiel prináša spoločnosť MAD SR, s.r.o. luxusné autopoťahy z kolekcie EXCLUSIVE z autokože.

Kolekcia autopoťahov Exclusive 6×6

Unikátny diamantový tvar ručne vytváraného prešívania zaručuje dravý a luxusný dizajn. Kolekcia autopoťahov Exclusive 6×6 ponúka takmer neobmedzené možnosti. Okrajový materiál z automobilovej kože (Leather Look) a 3D prešívanú stredovú časť z materiálu Alcantara® Perfo alebo z perforovanej automobilovej kože (Leather Look perfo) si môžete nechať prešiť ľubovoľnou farbou nite.

Kolekcia autopoťahov Exclusive 6x6
Kolekcia autopoťahov Exclusive 6x6

Kolekcia autopoťahov Exclusive 2×2

Autopoťahy z kolekcie Exclusive 2×2 uspokoja očakávania aj najnáročnejších detailistov. Dvojité šitie autopoťahov, prinesie vášmu interiéru jedinečný charakter najprémiovejších značiek automobilov. Samozrejmosťou je voľba farby materiálu z automobilovej kože (Leather Look) a stredovej časti z materiálu Alcantara® Perfo alebo z perforovanej automobilovej kože (Leather Look perfo) a prešitie ľubovoľnou farbou nite.

Autopoťahy na mieru
Autopoťahy na mieru

Kolekcia autopoťahov Exclusive

Luxusné autopoťahy z kolekcie EXCLUSIVE sledujú najnovšie trendy v oblasti interiérov luxusných automobilov. Maximálna presnosť spracovania autopoťahov Exclusive šitých na mieru, prinesú do interiéru vášho auta pocit luxusu z vozidiel najvyššej triedy.

Autopoťahy Individual
Exclusive

Poradíme vám a spolu vyberieme tú najlepšiu kombináciu pre vášho štvorkolesového miláčika. Montáž autopoťahov  vykonáme priamo v našich priestoroch AB spoločnosť Autofólie Bratislava. Zistite viac o autopoťahoch INDIVIDUAL na našej web stránke.