BENEFITY AUTOFÓLIÍ

Autofólia je vynikajúci autodoplnok

Autofólia je vynikajúci autodoplnok s množstvom pozitív, kvôli  ktorým  sa  investícia  do  nich  oplatí. Ochrana ( tónovanie, fóliovanie ) okien tak môže byť spojením efektivity a príťažlivosti. Fólie na okná sa aplikujú za rôznym účelom, podľa potrieb a požiadaviek používateľa, ktoré môžu byť naozaj rôznorodé. Skrášlenie vzhľadu autaodraz slnečného tepla, ochrana pred UV žiarením, zabránenie slnečného oslnenia, zvýšenie bezpečnosti proti zraneniu pri nehode alebo zabránenie viditeľnosti do interiéru odrádzajúce potencionálnych zlodejov. To sú len niektoré z dôvodov, prečo sa takáto ochrana okien vyplatí. Autofólie vyššej kvality poskytujú všetky z uvedených výhod. Lacnejšie typy len čiastočne alebo krátkodobo poskytujú niektoré z výhod.

AB spoločnosť Autofólie Bratislava je distribútorom značky svetového výrobcu Johnson Window Films, ktorá spĺňa najvyššie kritéria a najnovšie trendy. Pre túto značku sme sa stali výhradným distribútorom na Slovensku. V prípade požiadavky vieme zabezpečiť a pracovať aj s inými svetovými značkami ako SunTek, 3M a WinFol. Ide o  výber tých najlepších autofólií zo sveta, ktorých kvalita je overená dlhoročnou tradíciou.

AKÉ Sú benefity autofólií ?

Autofólie dodávajú jedinečný vzhľad

Ponúkame širokú škálu autofólií, ktoré sú vhodné pre všetky typy osobných aj nákladných vozidiel. Vybrať si môžete z rôznych typov (keramické, hybridné alebo farbené autofólie), pričom každý má svoje výhody a unikátne vlastnosti.

Autofólie znižujú zdravotné riziká

Výrazne zabraňujú prehrievaniu posádky. Dôležité je to najmä pri deťoch v detských sedačkách. Je známe, že vystavovanie sa slnečnému UV žiareniu predstavuje hrozbu pre zdravie očí a pokožky. Fólie na okná svojou unikátnosťou zaisťujú účinnú „slnečnú clonu“ chrániacu pred škodlivými vplyvmi slnka. Vďaka tomu môže byť cestovanie príjemným zážitkom aj v horúcich letných dňoch.

Autofólie znižujú teplotu

Súčasné autofólie v porovnaní s neošetrenými automobilovými sklami dokážu odraziť až 63% slnečnej energie. Chladnejší interiér je nielen príjemnejší, ale navyše nie je nutné tak často používať klimatizáciu, čím sa zvýši jej životnosť a tiež dôjde k úspore paliva.

Autofólie
Benefity autofólií

Autofólie zamedzujú blednutiu

Kvalitné autofólie blokujú až 99% škodlivých lúčov UV žiarenia a tiež značne znižujú teplotu vo vnútri vozidla. Obmedzením týchto dvoch hlavných faktorov, podieľajúcich sa na blednutí, predĺžite životnosť vybaveniu interiéru vozidla. Ochrana okien tak zároveň funguje aj ako ochrana posádky, ochrana sedadiel, kobercov, dreveného obloženia alebo palubnej dosky.

Autofólie znižujú oslnenie

Prílišné oslnenie pri riadení vozidla nie je len rušivé, ale tiež nebezpečné. Mnohokrát je dokonca príčinou kolízie vozidiel. Priveľa jasného svetla prechádzajúceho cez okná zhoršuje viditeľnosť. Kvalitné fólie na okná však spoľahlivo obmedzujú množstvo oslňujúceho svetla prenikajúceho oknom automobilu. Zlepší sa tak viditeľnosť a bezpečnosť a tiež sa uľaví vašim očiam.

Poskytujú vyššie bezpečie a kvalitnejšiu ochranu

Výhodou silnejších autofólií je, že zaisťujú vyššiu úroveň ochrany pre prípad nehody. Pouliční zlodeji navyše neuvidia dovnútra vozidla, a tak budú aj vaše veci lepšie chránené.

Niekoľko stupňov tónovania

Podľa tónovania je k dispozícii široká ponuka autofólií, od prakticky neviditeľných až po tmavé odtiene.

Montáž autofólií nie je jednoduchá, hoci tak vyzerá. Vyžaduje si kombináciu zručností, znalosti materiálov ako aj samostatných typov áut, ktoré majú svoje špecifiká. Montáž profesionálnou firmou netrvá dlho. Priemerný čas aplikácie fólie na okná je 2 hodiny.

Výber správneho typu autofólií naopak, nie je náročný proces a určite stojí za vynaložený čas a úsilie. Aby ste si mohli správne vybrať, odporúčame si prezrieť jednotlivé typy autofólií a ich výhody. Môžete sa viac dozvedieť o tom, ako si správne vybrať autofólie a zistite tiež, ako správne vykonať montáž fólie na okná.

Osobná prezentácia vám najlepšie pomôže sa správne rozhodnúť.

Stále však platí staré príslovie ”Je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť alebo o tom čítať “. Pre správny výber určite odporúčame navštíviť profesionálnu firmu, ktorá vás prevedie výberom. Prezentuje rôzne typy, vysvetlí výhody a nevýhody, vlastnosti, ako aj výkon eliminácie prestupu slnečného tepla pomocou meracích zariadení. Budete si môcť naživo pozrieť vzhľad fólie, jej tmavosť, priehľadnosť cez fóliu ako z exteriéru, tak aj z interiéru a budete ju môcť priložiť k vášmu autu.  Toto všetko vám pomôže pri rozhodovaní o tej najvhodnejšej fólii pre vaše auto. 

Autofólie Bratislava –  AB spoločnosť je spoľahlivým partnerom ochrany vašich okien a áut pred teplom, svetlom, kamienkami a drobnými škrabancami. Používame materiál od popredných svetových výrobcov s dlhoročnou tradíciou: Johnson Window FilmsSunTekHanita3MHexis a Winfol.

Zabezpečíme všetko, čo vaše auto potrebuje: namontujeme autofólie , aplikujeme carwrap, postaráme sa o ochranu laku a karosérie a dodáme nové autopoťahy na mieru značky Individual. Krajší vzhľad a vyššiu ochranu vašej budovy vám zabezpečia naše okenné fólie. (viac na uvfoil.sk)  Chcete aj vy poskytovať služby v oblasti autofólií? Poskytujeme tiež školenia aplikácie autofólií.

Všetky novinky, zľavy a súťaže, ktoré pre vás pripravujeme, nájdete aj na našom profile v sieti Facebook a taktiež v rámci služby Google Moja Firma . Naše referencie spravujeme v spolupráci s zariadim.sk

Zarezervujte si termín vašej inštalácie autofólií alebo konzultácie ostatných služieb z pohodlia vášho domova hneď teraz. Cena autofólií sa líši od typu fólie a kategórie automobilu, pozrite si náš cenník autofólií.