MONTÁŽ AUTOFÓLIÍ

Nájsť a vybrať si kvalitnú firmu na montáž autofólií  môže byť oveľa zložitejšie ako výber samotnej autofólie. Základom pri výbere sú však jednoznačne kladné referencie – či už od priateľov, kolegov alebo z internetu. Samotná profesionálna montáž je zložitá činnosť, ktorú by mala vykonávať profesionálna firma s potrebnými skúsenosťami. 

Ako odbornú montáž autofólií vykonávame my v AB spoločnosť Autofólie Bratislava?

Montáž autofólií robíme na 99% bez rozoberania interiéru, tapacíra

Existuje niekoľko málo typov áut, ktoré je vhodnejšie pri montáži autofólií rozobrať pre prevedenie kvalitnej práce, ale pri 99% typov áut nie je potrebné rozoberať interiér. Touto technikou pracujeme od samého začiatku, teda viac ako 12 rokov. Táto technika však existuje oveľa dlhšie a teda je spoľahlivá a rokmi a množstvom spokojných zákazníkov overená.

Samotná montáž autofólií trvá priemerne 2-3 hodiny, podľa typu vozidla.

Po aplikácií okenných autofólií sa nesmie manipulovať z oknami a púšťať vyhrievanie okien po dobu 5 dní. Je to z dôvodu schnúceho a lepiaceho procesu. Po 5 dňoch v našej firme odporúčame ( nie je to povinnosť ) prísť na kontrolu a dotlačenia fólie na oknách s rástrom na okrajoch. Tieto informácie sú zákazníkovi prezentované aj pri dovzdávaní auta po aplikácií autofólií.

Osvedčenie o montáži autofólií

Po inštalácii autofólii vám bude vydané OSVEDČENIE o vykonaní montáže autofólií s ŠPZ vášho vozidla alebo VIN číslom, s uvedením ,stupňom tmavosti a najmä typovým schválením vydaným Ministerstvom pôšt dopravy a telekomunikácii. !! Seriózne montážne firmy na osvedčení uvádzajú aj roky záruky na aplikovanú autofóliu !!

Prefereujeme Kvalitu

AB spoločnosť Autofólie Bratislava pracuje s kvalitným značkovým materiálom  popredných svetových výrobcov Johnson Window Films, SunTek, WinFol, 3M a inými. Za viac ako 12 ročné pôsobenie v oblasti lepenia fólií sme nadobudli zručnosť, ktorá je pri aplikácií taká potrebná. Štúdium v spojení s praxou nám poskytlo množstvo odborných znalostí o vlastnostiach materiálov a ich správaní. Vďaka tomu môžu naši skúsení preškolení odborníci previesť profesionálnu montáž autofólií na vysokej úrovni.   

Okrem kvalitne a bezchybne odvedenej aplikácie vám poskytneme aj poradenstvo,  a po konzultácii aj možnosť montáže priamo v pohodlí vášho domova. AB spoločnosť Autofólie Bratislava je teda ideálnym partnerom pre tých, ktorí sa o svoje vozidlo starajú a, chcú pre neho aj pre seba to najlepšie!  Individuálny prístup k potrebám našich klientov je totiž dôležitou súčasťou našej politiky.     

Montáž autofólií