Autopoťahy

Autopoťahy sú v interiéri každého vozidla najopotrebovanejšou časťou. Ich životnosť je aj preto často oveľa kratšia, ako v prípade ostatných súčastí auta. Aj vy by ste radi nahradili ošúchané a zašpinené autopoťahy za nové, ktoré ešte voňajú novotou a sú príjemné na dotyk? AB spoločnosť Autofólie Bratislava vám takúto možnosť ponúka vďaka partnerstvu s výrobcom autopoťahov Individual spoločnosťou MAD SR, s.r.o.

Čo SÚ AUTOPOŤAHY Individual?

Individual je značka, ktorá už tretiu dekádu predstavuje na trhu trendy v oblasti autopoťahov. Neustály vývoj a testovanie pomáha tieto trendy vytvárať. K tomu je však potrebný tím špecialistov s vášňou pre svoju prácu. Dokonalé strihy a perfektné koncepčné riešenia potom vytvárajú kolekcie ako je Individual. 

Individual autopoťahy je najvyššia rada produktov tejto značky s individuálnym dizajnom materiálov Alcantara® a Leather Look (automobilová koža) pre absolútne jedinečný interiér vášho vozidla. 

Autopoťahy prispôsobené na mieru vašim predstavám a vášmu štýlu sledujú najnovšie trendy v oblasti interiérov luxusných automobilov. Vďaka použitiu najmodernejších technológií pri vývoji a výrobe predstavuje kolekcia INDIVIDUAL autopoťahy, ktoré sú unikátne a patria medzi poťahy najvyššej kvality. Viac informácií o konkrétnych materiáloch sa dočítate priamo na stránke výrobcu a nášho partnera- spoločnosti MAD Car Seat Covers

Autopoťahy na mieru

INDIVIDUAL nie je len obyčajná kolekcia AUTOPOŤAHOV

Autopoťahy INDIVIDUAL ponúkajú široké možnosti úprav na mieru. Odlíšte svoj interiér a zmeňte ho na nepoznanie podľa svojho priania s pomocou odborníkov!  Poťahy do auta z tejto kolekcie sú ideálnou voľbou pre najnáročnejších motoristov hľadajúcich luxusné materiály v spojení s individuálnym prispôsobením interiéru. Vzory šitia, farby, látku i automobilovú kožu pre svoje nové autopoťahy si navrhnite sami, alebo môžete využiť pomoc našich skúsených odborníkov. Vaše možnosti sú priam nekonečné! V našej vzorkovni si autopoťahy môžete naživo pozrieť, ohmatať a posadiť sa. Poradíme vám a spolu vyberieme tú najlepšiu kombináciu pre vášho štvorkolesového miláčika. Samotnú montáž autopoťahov následne vykonáme priamo v našich priestoroch.

Autopoťahy Individual

Športové, luxusné, klasické či poťahy s automobilovou kožou

AUTOPOŤAHY INDIVIDUAL ŠITÉ NA MIERU

Možnosti dizajnu autopoťahov / Kolekcie autopoťahov Individual

Materiály Individual - široký výber materiálov, farieb, perforácie a šitia

AUTOPOŤAHY KOLEKCIA INDIVIDUAL

Okrajový materiál poťahu z automobilovej kože (Leather Look) a stredová časť z materiálu Alcantara® alebo z automobilovej kože (Leather Look)

Luxusné autopoťahy z kolekcie INDIVIDUAL sledujú najnovšie trendy v oblasti interiérov luxusných automobilov ako Mercedes Maybach, či Bugatti Veyron. Vďaka unikátnemu 3D prešívaniu a ponuke materiálov Alcantara® a LEATHER LOOK s koženým alebo látkovým výzorom prinášajú do vášho interiéru pocit luxusu z automobilov najvyššej triedy. Produkty z tejto kolekcie sú ideálnou voľbou pre cieľavedomých vodičov hľadajúcich luxusné materiály, ktoré môžu upraviť podľa svojich predstáv. 

Preferujete kožené autopoťahy? Automobilová koža Leather Look svojimi vlastnosťami a životnosťou prekoná klasické kožené poťahy do auta. 

AUTOPOŤAHY INDIVIDUAL - Kolekcia ALCANTARA®

Okrajový materiál autopoťahov z automobilovej kože (Leather Look) a stredová časť z materiálu Alcantara®

Autopoťahy z kolekcie ALCANTARA® sú vyrobené z najluxusnejšieho rovnomenného materiálu. Na dotyk je veľmi príjemný a pripomína brúsenú kožu, veľkou výhodou materiálu ALCANTARA® je, že v lete prípjemne chladí a v zime príjemne hreje.  S materiálmi ALCANTARA® sa môžete stretnúť pri pôvodnom čalúnení interiérov najluxusnejších výrobcov áut na svete, ako LamborghiniPorscheMaserati. Kolekcia autopoťahov ALCANTARA® ponúka možnosť kombinácie aj s automobilovou kožou, materiálom LEATHER LOOK, preto si svoje autopoťahy môžete upraviť ešte viac podľa seba.

 

Autofólie Bratislava –  AB spoločnosť je spoľahlivým partnerom ochrany vašich okien a áut pred teplom, svetlom, kamienkami a drobnými škrabancami. Používame materiál od popredných svetových výrobcov s dlhoročnou tradíciou: Johnson Window FilmsSunTekHanita3MHexis a Winfol.

Zabezpečíme všetko, čo vaše auto potrebuje: namontujeme autofólie , aplikujeme carwrap, postaráme sa o ochranu laku a karosérie a dodáme nové autopoťahy na mieru značky Individual. Krajší vzhľad a vyššiu ochranu vašej budovy vám zabezpečia naše okenné fólie. (viac na uvfoil.sk)  Chcete aj vy poskytovať služby v oblasti autofólií? Poskytujeme tiež školenia aplikácie autofólií.

Všetky novinky, zľavy a súťaže, ktoré pre vás pripravujeme, nájdete aj na našom profile v sieti Facebook a taktiež v rámci služby Google Moja Firma . Naše referencie spravujeme v spolupráci s zariadim.sk

Zarezervujte si termín vašej inštalácie autofólií alebo konzultácie ostatných služieb z pohodlia vášho domova hneď teraz.