OKENNÉ FÓLIE NA BUDOVY

AB spoločnosť Autofólie Bratislava je distribútorom značky Johnson Window Films na ktorú kvalitu sa spoliehame už viac ako 10 rokov. Rezidenčné fólie od Johnson Window Films určujú trendy na trhu. Fólie na okná budov, teda okenné fólie sa vďaka svojim vlastnostiam stávajú žiadanou súčasťou okien, či už sa jedná o staršie alebo nové budovy. Pri výbere by ste si však mali najprv ujasniť, na aký účel budú slúžiť. Práve podľa neho sa dajú rozdeliť na tri skupiny:

Solárne okenné fólie na budovy, interiérové, exteriérové fólie
(Autofólie Bratislava)

Ak je vašim zámerom ochrana pred prehrievaním interiéru, chcete ušetriť náklady na klimatizáciu, alebo chrániť zdravie a majetok pred škodlivím UV žiarením, správnou voľbou budú solárne fólie.

Tie sú totiž práve na tieto účely špecializované. Účinne odrážajú viac než 80% slnečného žiarenia, čím znižujú teplotu v budove a zabezpečujú jej užívateľom tepelný komfort.

Eliminujú prestup škodlivého UV žiarenia až o 99%, vďaka čomu výrazne chránia ľudskú pokožku  a výrazne predlžujú životnosť interiérového zariadenia.

Navyše minimalizujú neželané oslnenie slnkom pri zachovaní dostatočne dobrej viditeľnosti v interiéri. Ak si k tomu prirátame peniaze ušetrené za menej časté používanie klimatizácie, skutočne nie je nad čím váhať. Ich výhody vás presvedčia samé:

Bezpečnostné a ochranné okenné fólie na budovy
(Autofólie Bratislava)

Bezpečnostné fólie na okná sa používajú na to, aby ochránili vašu budovu a majetok pred násilným vniknutím cudzej osoby cez okná či sklenené výklady. Sklo je vďaka nim pevnejšie a odolnejšie voči poškriabaniu aj rozbitiu. Keď sa útočníkovi už podarí rozbiť sklenenú tabuľu, fólia vďaka silnému lepidlu drží sklo v celku a vďaka tomu výrazne zabraňuje a spomaľuje vniknutie útočníkovi do budovy cez okennú tabuľu.

Väčšina slovenských poisťovní akceptuje bezpečnostné fólie od hrúbky 200 mikrónov ako zabezpečenie sklenených tabúľ proti vlámaniu. Vo svete, v oblastiach kde hrozia bombové útoky, alebo kde vyskytujú hurikány sa bežne okenné tabuľe chránia bezpečnostnými fóliami proti týmto hrozbám. 

Ochranné fólie na okná sú tenšie ako bezpečnostné, a preto slúžia najmä na ochranu osôb pred zranením spôsobeným úlomkami z rozbitého skla.

Ochranné aj bezpečnostné exteriérové fólie na okná budov od popredných svetových výrobcov Johnson Window Film, 3M, SunTek či Hanita sú priehľadné, aby nezasahovali do vzhľadu budovy a zároveň dostatočne silné na to, aby poskytli dokonalú ochranu objektu aj osobám vo vnútri nich. Navyše, v kombinácii so solárnymi fóliami poskytujú aj ochranu pred slnečným žiarením a prehrievaním. Zhrňme si ešte raz všetky ich benefity, vďaka ktorým budete chránený nielen vy, ale aj váš majetok: 

Dekoračné okenné fólie na budovy
(Autofólie Bratislava)

Vďaka dekoračným fóliám môžete výrazne zlepšiť dizajn vašich reprezentačných priestorov a zároveň ho opticky rozdeliť. Matné a málo priehľadné fólie sú ideálne pre zabezpečenie súkromia. Zo širokej škály dekorov si však môžete vybrať aj také, ktoré dodajú interiéru šmrnc. Ochranu pred škodlivým slnečným žiarením či vlámaniu ale nečakajte. Na to sú určené fólie, o ktorých sme písali vyššie. Dekoračné fólie na okná budov sa aj napriek tomu tešia obľube pretože: 

Okenné fólie a spôsoby ich aplikácie

Fólie na okná sa dajú rozdeliť aj podľa spôsobu aplikácie. Najväčší záujem je o solárne exteriérové fólie, ktoré sa aplikujú na vonkajšiu stranu okien budov. Fólie je však možné aplikovať aj v interiéroch budov. Pri výbere je preto vhodné nechať si poradiť, ktorý typ by bol pre vás vhodnejší, s čím vám naši pracovníci ochotne pomôžu.

Naša spoločnosť Autofólie Bratislava dodáva a aplikuje ochranné aj bezpečnostné fólie najmä značky od Johnson Window Films. V prípade požiadavky a vieme zabezpečiť a pracovať aj s fóliami od ďalších svetových výrobcov ako 3M, SunTek, Hanita, Avery Dennison, Global Window Films, XPEL a iných.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať alebo navštívte našu web stránku UV Fólie Bratislava –  uvfoil.eu
Pri výbere fólií vám môžu pomôcť aj referencie našich zákazníkov.

Autofólie Bratislava –  AB spoločnosť je spoľahlivým partnerom ochrany vašich okien a áut pred teplom, svetlom, kamienkami a drobnými škrabancami. Používame overené materiály najmä od svetového výrobcu s dlhoročnou tradíciou Johnson Window Films. V prípade požiadavky vieme zabezpečiť a pracovať aj s fóliami od ďalších výrobcov ako 3M, SunTek, Hanita, Avery Dennison, Global Window Films, XPEL a iných.

Zabezpečíme všetko, čo vaše auto potrebuje: namontujeme autofólie , aplikujeme carwrap, postaráme sa o ochranu laku a karosérie a dodáme nové autopoťahy na mieru značky Individual. Krajší vzhľad a vyššiu ochranu vašej budovy vám zabezpečia naše okenné fólie. (viac na uvfoil.eu)  Chcete aj vy poskytovať služby v oblasti autofólií? Poskytujeme tiež školenia aplikácie autofólií.

Všetky novinky, zľavy a súťaže, ktoré pre vás pripravujeme, nájdete aj na našom profile v sieti Facebook a taktiež v rámci služby Google Moja Firma . Naše referencie spravujeme v spolupráci s zariadim.sk

Zarezervujte si termín vašej inštalácie autofólií alebo konzultácie ostatných služieb z pohodlia vášho domova hneď teraz. 
 

Fotogaléria- Okenné fólie na budovy