Car Wrap

Car Wrap autofólie patria k najobľúbenejším a najjednoduchším formám vylepšenia vzhľadu vozidla. Ich široké možnosti z nich robia žiadaný produkt, ktorý nájdete aj v ponuke AB spoločnosti Autofólie Bratislava. Chcete mať auto po akom ste vždy túžili? Dajte mu jedinečný dizajn aplikáciou Car Wrap fólie, rôzných farebných odtieňov a prevedení, od klasických farieb, cez metalické, karbónové alebo aj chrómové). Okrem skrášlenia a zmeny farby auta, vám nová Car Wrap fólia v kombinácii s ochrannými fóliami zabezpečí aj ochranu laku auta

 

Aké sú výhody car wrap fólií?

Milovníci áut investujú do Car Wrap fólií jednoducho preto, lebo tieto fólie na auto vyzerajú príťažlivo a dokážu výrazne zmeniť dizajn vozidla

Vytvorenie jedinečného dizajnu auta bolo aj prvotným motívom, prečo boli Car Wrap fólie na autá vyvinuté. Zmena farby auta (celopolep auta), či použitie ľubovoľného motívu v akýchkoľvek farbách, je s týmito fóliami oveľa jednoduchšia a rýchlejšia v porovnaní s prefarbením karosérie. 

Výhodou Car Wrap fólie na auto je aj cena, ktorá ponúka prijateľné riešenie vylepšenia vzhľadu vášho auta.

Car wrap

Obrovským a možno aj najväčším prínosom je ich jedinečnosť a originalita

Kreativite sa medze nekladú ani u nás. Na výber je nekonečný zástup farieb a typov Car Wrap fólií. Svoje vysnívané fólie si tak v našej ponuke môžete nájsť aj vy. Či už preferujete matné alebo lesklé fólie, alebo vám viac prirástli k srdcu karbónové, či perleťové, nie je to problém. K dispozícii sú aj metalické fólie3D karbónovémaskáčové, proste od výmyslu sveta.  Veľkým plusom je aj možnosť aplikovať ľubovoľné motívy či texty na tieto fólie, a urobiť tak zo svojho auta jedinečný kúsok.

 

AB spoločnosť Autofólie Bratislava pracuje len s tými najkvalitnejšími materiálmi, ktoré sa pýšia dokonalou trvácnosťou, príťažlivým vzhľadom a vysokou kvalitou, čo je dokázané množstvom aplikácií a spokojných zákazníkov. Našou prioritou sú fólie od špičkových a známych výrobcov ako sú 3M, Avery Dennison, Hexis, WinFol či SunTek. Široké spektrum farieb či prevedení fólií vám umožní vytvoriť váš vlastný originálny dizajn vozidla.  Materiál od popredných svetových výrobcov je zárukou kvality a dlhej životnosti.

Vlastný dizajn a originalita je len na vašej kreativite ! 

Car wrap fólie
z našej ponuky

Špičkové Car Wrap fólie v rukách našich odborníkov dokážu jednoducho a rýchlo z vášho bežného modelu urobiť jedinečný kúsok, ktorý bude pôsobiť dokonale.

AB spoločnosť Autofólie Bratislava

Aplikácia Car Wrap fólií je činnosťou, ktorú by mala vykonávať skúsená a zodpovedná firma. Nevhodná fólia alebo jej zlá aplikácia nevyzerá dobre a určite ani nikomu radosť neurobí. Dokonca môže spôsobiť poškodenie laku karosérie. Sú to pritom zbytočne vyhodené peniaze.

Aplikáciu car wrap fólií sa oplatí zveriť odborníkom

V AB spoločnosti Autofólie Bratislava máme dlhoročné praktické skúsenosti a zručnosti, ktoré sú pri montáži Car Wrap fólií priam nevyhnutnosťou. Pracujeme so značkovými a kvalitnými materiálmi, preto okrem profesionálne odvedenej montáže dostanete aj tie najlepšie produkty.

Car Wrap cena

Cena závisí od typu fólie, veľkosti auta a samozrejme od toho či ide o čiastočný alebo celopolep auta.

Ochrana laku a karosérie - Kit.č.1
Kit č.1

(kapota)

250€ - 400€

Ceny sú bez DPH

Ochrana laku a karosérie - Kit.č.2
Kit č.2

(nárazník + 2ks blatníky)

400€ - 650€

Ceny sú bez DPH

Ochrana laku a karosérie - Kit.č.3
Kit č.3

(kapota + predný nárazník)

500€ - 700€

Ceny sú bez DPH

Car Wrap | Autofólie Bratislava
Kit č.4

( kapota + nárazník + blatníky + svetlomety + A stĺpiky + spätné zrkadlá + pás nad čelné sklo )

950€ - 1250€

Ceny sú bez DPH

Ochrana laku a karosérie - Kit.č.5
Kit č.5

(kapota + nárazník + blatníky + sp. zrkadlá + strecha + spod. podbeh)

1550€ - 2000€

Ceny sú bez DPH

Ochrana laku a karosérie - Kit.č.6
Kit č.6

(celé auto)

3000€ - 4500€

Ceny sú bez DPH

Autofólie Bratislava –  AB spoločnosť je spoľahlivým partnerom ochrany vašich okien a áut pred teplom, svetlom, kamienkami a drobnými škrabancami. Používame overené materiály najmä od svetového výrobcu s dlhoročnou tradíciou Johnson Window Films. V prípade požiadavky vieme zabezpečiť a pracovať aj s fóliami od ďalších výrobcov ako 3M, Avery Dennison, ORAFOL, ARLON a iných.

Zabezpečíme všetko, čo vaše auto potrebuje: namontujeme autofólie , aplikujeme carwrap, postaráme sa o ochranu laku a karosérie a dodáme nové autopoťahy na mieru značky Individual. Krajší vzhľad a vyššiu ochranu vašej budovy vám zabezpečia naše okenné fólie. (viac na uvfoil.sk)  Chcete aj vy poskytovať služby v oblasti autofólií? Poskytujeme tiež školenia aplikácie autofólií.

Všetky novinky, zľavy a súťaže, ktoré pre vás pripravujeme, nájdete aj na našom profile v sieti Facebook a taktiež v rámci služby Google Moja Firma . Naše referencie spravujeme v spolupráci s zariadim.sk

Zarezervujte si termín vašej inštalácie autofólií alebo konzultácie ostatných služieb z pohodlia vášho domova hneď teraz. 
 

Fotogaléria - Car Wrap