Autofólie

VITAJTE VO SVETE AUTOFÓLÍ

Autofólie  sú jedinečným  doplnkom auta, ktorý prináša široké spektrum benefitov . Pod pojmom autofólie si každý predstaví niečo iné. Faktom je, že sú skvelou voľbou v prípade, že chcete svoje auto a jeho posádku ochrániť pred škodlivými vonkajšími vplyvmi ako je UV žiarenie, nepríjemné oslnenie, prehrievanie a blednutie interiéru, či neželané pohľady okoloidúcich a potenciálnych zlodejov na sedadlá interiéru. Zároveň pomôžu zvýšiť atraktivitu vášho vozidla. Ich spoločnou črtou je, že sa lepia, aplikujú na rôzne časti auta.

Autofólie | Autofólie Bratislava

Kategórie autofólií

Autofólie na okná

Car Wrap - polepy áut

Farebné doplnky pre Car Wrap

Reklamné polepy

Ochranné fólie laku

Autofólie na okná

Inak nazývané aj okenné alebo solárne autofólie, sú skvelou voľbou proti prehriatiu  vozidla a posádky počas horúcich letných dní. Dokážu odraziť, eliminovať viac než 60% slnečnej energie, čo znižuje potrebu použitia klimatizácie a vedie k celkovej úspore paliva. 

Okenné autofólie zároveň blokujú až 99% škodlivého UV žiarenia, čím chránia nielen posádku, pred jeho nepriaznivým vplyvom, ale aj interiér vozidla pred vyblednutím. Navyše zabraňujú nepríjemnému oslepeniu slnkom, čo ocenia najmä deti sediace v autosedačkách. Okenné autofólie vytvárajú efektívnu slnečnú clonu, vďaka čomu je cesta pohodlná a stáva sa zážitkom

Ďalším veľkým benefitom, ktorý určite ocení každý majiteľ okenných fólií,  je súkromie, ktoré poskytujú. Bránia okoloidúcim, ako aj potenciálnym zlodejom vidieť, čo máte uložené na sedadlách. Stupeň ochrany môžete zvýšiť aplikáciou špeciálnej  bezpečnostnej fólie na okno, ktorá vytvára páchateľovi výraznú prekážku pre rozbitie skla a vniknutie do vozidla.

Autofólie taktiež zvyšujú bezpečnosť pri haváriách. Pri náraze môžu udržať črepiny nalepené na fólií, čím zabraňujú rezným poraneniam od lietajúcich črepín.  Pomáhajú tak ochrániť nielen váš majetok, ale najmä zdravie

Autofólie

Car wrap - polepy áut

Car wrap

Unikátna technológia autofólií Car Wrap umožňuje pomerne jednoducho a lacno kompletne zmeniť dizajn vášho auta. Z ponuky našej spoločnosti sme ju preto určite nemohli vynechať. Tento typ autofólií má mnoho unikátnych vlastností. 

Tou najhlavnejšou je možnosť vytvorenia jedinečného a atraktívneho vzhľadu vozidla, bez nutnosti prestriekania pôvodného laku, čo býva náročné nielen na čas, ale aj financie. 

Vďaka jedinečným Car Wrap fóliám môžete zmenu farby karosérie dosiahnuť rýchlejšie a meniť ju tak často, ako sa vám páči. Z bohatej ponuky fólií od popredných svetových  výrobcov 3MAvery Dennison či Hexis si vyberie každý milovník car wrapu. Fólie metalické, karbónové, maskáčové, perleťové, lesklé, matné alebo v 3D prevedení vytvoria jedinečný vzhľad a vlastný štýl vášho auta. 

Ak si však netrúfate na radikálnu zmenu farby, máme riešenie aj pre vás. Môžete si vytvárať vlastný štýl výstrednými farbami a vzormi, či už celej karosérie alebo len jednotlivých dielov. 

Farebné doplnky pre Car Wrap, a Reklamné polepy

Originálny vzhľad a čiastočnú zmenu laku svojho štvorkolesového miláčika môžete dosiahnuť taktiež aplikáciou rôznych farebných doplnkov akými sú ozdobné vzorypásyzrkadlánápisy,  či iné elementy, vďaka ktorým budete na ceste neprehliadnuteľní.

 Ak vlastníte firmu a chcete byť zákazníkom stále na očiach, čiastočný polep je tým najlepším riešením pre váš vozový park.  Reklamné polepy zabezpečujeme od návrhu, prezentáciu až po samotnú aplikáciu pre celé flotily áut. 

Reklamný polep na aute

Ochranné fólie laku

Autofólie

Každé vozidlo je na cestách vystavené rôznym hrozbám ako aj nepriaznivým vplyvom počasia, a taktiež ďalším vonkajším faktorom, ktoré majú vplyv na krásu, trvácnosť a odolnosť laku. Rôzne hlboké alebo drobné škrabancepoškodenia od odrazených kamienkov a padajúcich krúpov či posypová soľ na ceste jeho životnosť významne znižujú a hodnota vášho auta klesá. Preto je dôležité lak chrániť. Ideálnou voľbou je ochranná fólia laku, ktorá tvorí akýsi “pancier”. Ochranné fólie od výrobcov SunTek, 3M, Hexis, WinFol sa môžu pochváliť vynikajúcimi vlastnosťami:

Online rezervácia termínu

Rezervujte si voľný termín na aplikáciu autofólií, ochranných fólií karosérie či carwrapu.

Aj na to sme však mysleli, preto vám s výberom radi pomôžeme a poradíme. V priestoroch našej firmy máme vystavené vzorky autofólií na sklá v rôznych odtieňoch, meracie prístroje, pomocou ktorých prezentujeme vlastností výkonu eliminácie slnečného teplaMôžete vidieť ochranné fólie karosérie aplikované priamona kapote autači už v lesklom alebo matnom prevedeníMáme vzorkovnice Car Wrap fólií, ktoré obsahúju farebné prevedenia od výmyslu sveta

Hneď ako si z našej ponuky vyberiete, môžete si objednať aj montáž autofólie , ktorú vykonávame v našich priestoroch, ale podľa potreby je možná aplikácia aj priamo u vás doma. Na to je však potrebné mať vhodné priestory alebo garáž. Musí byť priestranná, aby sa dali bez problémov otvárať dvere, musí byť vyhrievaná, málo prašná, s dostatočným osvetlením a pripojením na 220V.   

 

Potrebujete pomôcť s výberom?

Pre laikov môže byť niekedy problém vybrať si ten správny typ autofólie pre svojho miláčika. 

 

Ak máte akékoľvek otázky o autofóliách, ich výhodách a využití, prípadne iné, na ktoré ste zatiaľ nenašli odpoveď, neváhajte nás kontaktovať. U nás v spoločnosti AB spoločnosť s.r.o. Autofólie Bratislava je na 1. mieste spokojnosť zákazníka , pretože vieme, že bez tej nemôžeme dlhodobo napredovať a neustále sa zlepšovať.  Svedčí o tom aj množstvo spokojných zákazníkov, ktorí doteraz využili naše služby.     

Autofólie Bratislava –  AB spoločnosť je spoľahlivým partnerom ochrany vašich okien a áut pred teplom, svetlom, kamienkami a drobnými škrabancami. Používame materiál od popredných svetových výrobcov s dlhoročnou tradíciou: Johnson Window FilmsSunTekHanita3MHexis a Winfol.

Zabezpečíme všetko, čo vaše auto potrebuje: namontujeme autofólie , aplikujeme carwrap, postaráme sa o ochranu laku a karosérie a dodáme nové autopoťahy na mieru značky Individual. Krajší vzhľad a vyššiu ochranu vašej budovy vám zabezpečia naše okenné fólie. (viac na uvfoil.sk)  Chcete aj vy poskytovať služby v oblasti autofólií? Poskytujeme tiež školenia aplikácie autofólií.

Všetky novinky, zľavy a súťaže, ktoré pre vás pripravujeme, nájdete aj na našom profile v sieti Facebook a taktiež v rámci služby Google Moja Firma . Naše referencie spravujeme v spolupráci s zariadim.sk

Zarezervujte si termín vašej inštalácie autofólií alebo konzultácie ostatných služieb z pohodlia vášho domova hneď teraz. 
 

Fotogaléria- Autofólie