ŠKOLENIA Aplikácie Autofólií

Na prvý pohľad to môže vyzerať jednoducho. Nalepiť autofólie si však vyžaduje skutočný tréning, potrebné vedomosti a hlavne prax. Chcete posunúť svoje skúsenosti a túžbu naučiť sa najnovšie techniky práce s autofóliami,či okennými fóliami na vyššiu úroveň? Alebo sa vám táto práca zapáčila a chceli by ste v tomto odbore podnikať?  Najlepšie vás na to pripraví naše odborné a praktické školenie, vďaka ktorému získate praktické zručnosti a teoretické vedomosti potrebné k vykonávaniu odbornej práce s fóliami. Lepenie fólií na sklo, či nalepenie na auto bude pre vás potom jednoduchšie a možno aj zábavné.

Prečo školenia od nás?

Naučíme pracovať s autofóliami úplne každého!

AB spoločnosť s.r.o. Autofólie Bratislava poskytuje komplexné školenia v oblasti montáže autofólií a okenných fólií. Začiatočníkov naučíme všetky potrebné základné techniky práce s fóliami, skúsenejší zas odídu obohatení o nové zručnosti, ktoré zvýšia profesionalitu práce. Odborné lepenie fólií na okná bude po úspešnom absolvovaní kurzu súčasťou vašich praktických zručností. Nejde totiž iba o teóriu, ale hlavne o prax. Nehľadajte preto v našej ponuke lacné jednodňové školenia, ktoré môžete nájsť v ponuke iných spoločností. Zo skúseností vieme, že v priebehu jedného dňa nie je možné získať všetky potrebné odborné vedomosti a zručnosti pre profesionálnu montáž fólií na auto, či okenných fólií. A každý odborník nám v tomto dá za pravdu. Ak máte záujem, prezrite si radšej dôvody prečo absolvovať kurz v našej spoločnosti.

Školenie - montáž autofólií na auto

6 dôvodov prečo absolvovať naše školenia

1.

Môžete si zvoliť absolvovanie 1 alebo 2-týždňového kurzu. Zároveň vám ponúkame jedinečnú možnosť dohodnúť sa na individuálnych hodinách, ktoré budú prebiehať spôsobom, aký vám najviac vyhovuje. 

2.

Školením vás budú sprevádzať len odborníci s dlhoročnou praxou v montáži fólií na auto.

3.

Môžete si vybrať medzi kurzami zameranými na: Autofólie či Okenné fólie na budovy.

4.

Počas teoretickej časti kurzu obdržíte odborné učebné materiály. 

5.

V praktickej časti sa naučíte pracovať s materiálom, aplikáciu priamo na sklá, vyskúšate rôzne typy fólií, vďaka čomu v praxi spoznáte výhody a nevýhody práce s kvalitným i menej kvalitným materiálom.

6.

Po úspešnom absolvovaní školenia obdržíte certifikát, čo vám pomôže získať dôveru zákazníkov.
Zároveň získate skúsenosti, ktoré v budúcnosti určite oceníte vy aj vaši klienti.

Termín od októbra do apríla

každý pracovný deň od 8:00 do 17:00 
Dĺžka kurzu: 1 alebo 2 týždne

Cena kurzu:  1-týždňový – 1340 €,
 2- týždňový – 2460 €

Zaujala vás ponuka školenia?

Neváhajte nás kontaktovať na 0903 632 203  alebo na johnson.folie@gmail.com

Autofólie Bratislava –  AB spoločnosť je spoľahlivým partnerom ochrany vašich okien a áut pred teplom, svetlom, kamienkami a drobnými škrabancami. Používame materiál od popredných svetových výrobcov s dlhoročnou tradíciou: Johnson Window FilmsSunTekHanita3MHexis a Winfol.

Zabezpečíme všetko, čo vaše auto potrebuje: namontujeme autofólie , aplikujeme carwrap, postaráme sa o ochranu laku a karosérie a dodáme nové autopoťahy na mieru značky Individual. Krajší vzhľad a vyššiu ochranu vašej budovy vám zabezpečia naše okenné fólie. (viac na uvfoil.sk)  Chcete aj vy poskytovať služby v oblasti autofólií? Poskytujeme tiež školenia aplikácie autofólií.

Všetky novinky, zľavy a súťaže, ktoré pre vás pripravujeme, nájdete aj na našom profile v sieti Facebook a taktiež v rámci služby Google Moja Firma . Naše referencie spravujeme v spolupráci s zariadim.sk

Zarezervujte si termín vašej inštalácie autofólií alebo konzultácie ostatných služieb z pohodlia vášho domova hneď teraz.